Sociálně terapeutické dílny
LOGONEW_kopie.jpg
Tak nám začal další rok naší internetové prezentace. Věříme, že zažijeme spoustu zajímavých akcí. Rádi se s Vámi o ně podělíme.
KAždoročně pořádá občanské sdružení Člověk člověku prodejní výstavu sociálních zařízení. Této výstavy jsme se opět zúčastnili a děkujeme tímto všem, kteří si od nás koupili výrobek a přejeme ať dělá radost a dobře slouží.
P1010335.JPG
P1010337.JPG
Vánoce máme zase tady a tak jsme se pustili do výroby adventních věnců.
2-malý.jpg
3-malý.jpg
5-malý.jpg
Celý červenec nám propršel (vyjímečně jsme zahlédli slunko) a tak jsme s nadšením vyrazili na Malou Lhotu hned jak jen trochu vysvitlo sluníčko. Opravdu bylo nádherně a teplo. Ale nešlo o výlet, ale o vzdělávací akci, na které byli klienti seznámeni s turistickou mapou, orientací na ní. Poznali tak blízké okolí svého bydliště. Dále jim byly vysvětleny turistické ukazatele a způsob značení turistických cest.
web.jpg
orientace na turistické mapě
orientace na turistické mapě
pouštění draka
pouštění draka
Dne 5.5. 2011 jsme se zůčastnili Her bez hranic, které se konaly na Ranči Hermelín u Nového Jičína. Po rozdělení do větších skupin, z nichž byla každá zastoupena jinou barvu, jsme přecházeli ke stanovištím a plnili úkoly. Velkou pomocí při zvládání jednotlivých úkolů nám byli studenti Střední zemědělské školy.
Pamětní list
Pamětní list
IMG_0184.jpg
zdobení koně na Jízdu králů
zdobení koně na Jízdu králů
V úterý 19.4. se konal v parku zámku Kinských Den Země pořádaný SVČ Domeček. Den byl krásně slunečný a tak nic nebránilo tomu, vyzkoušet si zajímavé hry, posedět si jen tak na sluníčku, nebo se zúčastnit slosování kartiček, na které se sbíraly u jednotlivých stanovišť razítka. Ale nebylo to zadarmo, museli jste správně odpovědět na otázky, které pro Vás měli připravené.
Výzdoba parku

Výzdoba parku

Náš prodejní stánek

Náš prodejní stánek

Výzdoba parku

Výzdoba parku

Velikonoce jsou tu za chvíli a tak jsme nelenili a vyzkoušeli si tvorbu dekorací.
P1010081.JPG
P1010082.JPG
P1010083.JPG
Každé druhé pondělí máme vyhraženo zpívání lidových písní. Navštěvuje nás Jindřiška s mandolínou a svým zpěvníkem. Je to skvělý lék na dobrou náladu a uvolnění. Doporučujeme!!!!
P1010061.JPG
zpívání při mandolíně
zpívání při mandolíně
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one